• MAXXIMA Realitná kancelária a hypotekárne centrum

  MAXXIMA Realitná kancelária a hypotekárne centrum

  Našu realitnú prácu robíme s láskou jej zmyslom je plniť Vaše priania týkajúce sa nehnuteľností. Nechceme odvádzať prácu, s ktorou budete spokojní, chceme odvádzať prácu, z ktorej budete nadšení. Snažíme sa preto, aby všetky naše služby boli maxximalne osobne. Sme totiž presvedčený, že "ľudia nerobia Biznis so spoločnosťami, ľudia robia Biznis s ľuďmi". Či už Chcete predať, kúpiť či prenajať nehnuteľnosť, môžete si byť istý že urobíme pre Vás maxximum, aby sme spoznali Vaše realitné potreby.

 • Dohodneme Vám najlepšie podmienky na trhu - hypotekárne centrum

  Dohodneme Vám najlepšie podmienky na trhu - hypotekárne centrum

  Hľadáte najlacnejšiu hypotéku na trhu? My Vám ju garantujeme. Najlacnejšie hypotéka znamená výber najlepšie a najlacnejšie varianty pre Váš konkrétny prípad financovania nehnuteľnosti. Porovnáme ponuky všetkých hypotekárnych bánk, len tak môžete mať istotu najlepšieho výberu najlacnejšie hypotéky.
  Najlacnejšie hypotéka - s nami zaručene ušetríte. A ZADARMO

 • Reality s ľudskou tvárou

  Reality s ľudskou tvárou

  a maxximalné nasadenie pre naších klientov :-)
  Prídite sa presvedčiť

1 2 3
Vyhľadávanie
V ponuke je 12 nehnuteľností.

Najlepšia hypotéka v Starej Ľubovni

 

Naša služba je inde. Sme bližšie k zákazníkovi.

    Sme tam, kde banka chýba alebo je len jedna s jednou ponukou. Tým klient neušetrí. Neušetrí ani, keď má realitný alebo iný subjekt zazmluvnené dve, tri banky, pretože mu nedokážu urobiť okamžitý prepočet a výstup.

Chceme, aby klient ušetril čas a nemusel dlho hľadať, či práve pre neho je tá banka vhodná, či mu ponúkne výhodné podmienky alebo aby po dlhom pátraní zistil, že sa tam nemôže o financovaní nehnuteľnosti uchádzať, pretože sa nezmestí do ich metodických škatuliek.

Čo znamená najlepšia hypotéka?

 

1. Najlepšia hypotéka je len jedna

    Ak Vám úverový pracovník na pobočke banky ponúkne najlepšiu hypotéku, buďte na pozore! Jedná sa o najlepší hypotéku tej konkrétnej banky. Nemusí to byť však najlepšie hypotéka pre klienta na trhu dostupná.

Ak Vám nájde najlepšie hypotéku GEPARD FINANCE, môžete si byť 100% istí, že lepší produkt pre vaše financovanie nehnuteľnosti nenájdete.

 

2. Najlepšie hypotéka bez starostí

    Ukazuje sa, že nezávislé porovnanie všetkých bánk a stavebných sporiteľní, ktoré už roky poskytujeme, je veľmi obľúbenou a využívanou službou. Vďaka nášmu prístupu ušetrí klienti pri financovaní bývania mnoho eur mesačne.

A teraz to najdôležitejšie. Najlepšie hypotéka znamená aj jedinečný servis a starostlivosť o klienta.

Nielen, že garantujeme výber najlepšej hypotéky na trhu, ale zaručujeme profesionalitu a odbornosť pri zabezpečení celej administratívy súvisiace s hypotekárnym úverom. To všetko ZADARMO.

 

Nájdeme Vám najvýhodnejšiu hypotéku. Zariadime všetky náležitosti spojené s úverom.

ZDARMA

Bližšie informácie v realitnej kancelárii MAXXIMA,
Levočská 2/A, 064 01 Stará Ľubovňa