• MAXXIMA Realitná kancelária a hypotekárne centrum

  MAXXIMA Realitná kancelária a hypotekárne centrum

  Našu realitnú prácu robíme s láskou jej zmyslom je plniť Vaše priania týkajúce sa nehnuteľností. Nechceme odvádzať prácu, s ktorou budete spokojní, chceme odvádzať prácu, z ktorej budete nadšení. Snažíme sa preto, aby všetky naše služby boli maxximalne osobne. Sme totiž presvedčený, že "ľudia nerobia Biznis so spoločnosťami, ľudia robia Biznis s ľuďmi". Či už Chcete predať, kúpiť či prenajať nehnuteľnosť, môžete si byť istý že urobíme pre Vás maxximum, aby sme spoznali Vaše realitné potreby.

 • Dohodneme Vám najlepšie podmienky na trhu - hypotekárne centrum

  Dohodneme Vám najlepšie podmienky na trhu - hypotekárne centrum

  Hľadáte najlacnejšiu hypotéku na trhu? My Vám ju garantujeme. Najlacnejšie hypotéka znamená výber najlepšie a najlacnejšie varianty pre Váš konkrétny prípad financovania nehnuteľnosti. Porovnáme ponuky všetkých hypotekárnych bánk, len tak môžete mať istotu najlepšieho výberu najlacnejšie hypotéky.
  Najlacnejšie hypotéka - s nami zaručene ušetríte. A ZADARMO

 • Reality s ľudskou tvárou

  Reality s ľudskou tvárou

  a maxximalné nasadenie pre naších klientov :-)
  Prídite sa presvedčiť

1 2 3
Vyhľadávanie
V ponuke je 12 nehnuteľností.

Ponúknite nám

Chcete predať Vašu nehnuteľnosť? Vyplňte prosím nasledovný formulár:

Záujemca v súlade so zákonom 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov podpísaním tejto zmluvy dáva výslovný súhlas a súhlasí s tým, aby spoločnosť MAXXIMA spracovávala osobné údaje záujemcu tak ako sú definované v Zákone o ochrane osobných údajov (ďalej len „osobné údaje“), ako aj s poskytovaním a sprístupňovaním jeho osobných údajov tretím osobám (so sídlom v Slovenskej republike), ktoré sú súčasťou skupiny spoločností MAXXIMA, prípadne ich pobočkám, organizačným zložkám, ich zástupcom, audítorom, daňovým a iným poradcom a ďalej archivovala a štatisticky spracúvala jeho osobné údaje , v rozsahu potrebnom pre plnenie tejto zmluvy. Osobné údaje môžu byť spracúvané priamo alebo prostredníctvom ďalšej tretej osoby. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať a je na dobu určitú 5 rokov.