• MAXXIMA Realitná kancelária a hypotekárne centrum

  MAXXIMA Realitná kancelária a hypotekárne centrum

  Našu realitnú prácu robíme s láskou jej zmyslom je plniť Vaše priania týkajúce sa nehnuteľností. Nechceme odvádzať prácu, s ktorou budete spokojní, chceme odvádzať prácu, z ktorej budete nadšení. Snažíme sa preto, aby všetky naše služby boli maxximalne osobne. Sme totiž presvedčený, že "ľudia nerobia Biznis so spoločnosťami, ľudia robia Biznis s ľuďmi". Či už Chcete predať, kúpiť či prenajať nehnuteľnosť, môžete si byť istý že urobíme pre Vás maxximum, aby sme spoznali Vaše realitné potreby.

 • Dohodneme Vám najlepšie podmienky na trhu - hypotekárne centrum

  Dohodneme Vám najlepšie podmienky na trhu - hypotekárne centrum

  Hľadáte najlacnejšiu hypotéku na trhu? My Vám ju garantujeme. Najlacnejšie hypotéka znamená výber najlepšie a najlacnejšie varianty pre Váš konkrétny prípad financovania nehnuteľnosti. Porovnáme ponuky všetkých hypotekárnych bánk, len tak môžete mať istotu najlepšieho výberu najlacnejšie hypotéky.
  Najlacnejšie hypotéka - s nami zaručene ušetríte. A ZADARMO

 • Reality s ľudskou tvárou

  Reality s ľudskou tvárou

  a maxximalné nasadenie pre naších klientov :-)
  Prídite sa presvedčiť

1 2 3
Vyhľadávanie
V ponuke je 12 nehnuteľností.

O nás

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Stará Ľubovňa

MAXXIMA Real                                 

Našu realitnú prácu robíme s láskou, jej zmyslom je plniť Vaše priania týkajúce sa nehnuteľností. Nechceme odvádzať prácu, s ktorou budete spokojní, chceme odvádzať prácu, z ktorej budete nadšení. Snažíme sa preto, aby všetky naše služby boli maxximalne osobné. Sme totiž presvedčení, že "ľudia nerobia Biznis so spoločnosťami, ľudia robia Biznis s ľuďmi". Či už Chcete predať, kúpiť či prenajať nehnuteľnosť, môžete si vybrať svojho osobného realitného makléra, ktorý urobí maxximum, aby spoznal  Vaše realitné potreby, resp. kontaktovať môžete priamo našu kanceláriu a my Vám vhodného realitného makléra odporučíme.

 

Práca našich maklérov

Kladieme Maxximálny dôraz na kvalitu práce, schopnosti a zručnosti našich maklérov. Zaviedli sme preto profesionálne Predajné štandardy, všetci makléri sú tiež viazaní prísnym etickým kódexom firemnými princípmi, ktorých porušenie je prísne sankcionované eventuálne môže vyústiť v ukončenie spolupráce. Naši makléri musia povinne absolvovať školiace tréningové programy, ktoré majú garantovať, že svoju realitnú profesiu zvládne naozaj na profesionálnej úrovni. Nechceme makléra, ktorého jedinou činnosťou je otváranie dverí klientom, chceme makléra, ktorý veľmi dobre pozná realitný trh, v ktorom pôsobí. Pozná realitnú problematiku vrátane solídnych základov právodaňového minima, sú trénovaní v obchodných zručnostiach na zvládanie ťažkých konfliktných situácií.