• MAXXIMA Realitná kancelária a hypotekárne centrum

  MAXXIMA Realitná kancelária a hypotekárne centrum

  Našu realitnú prácu robíme s láskou jej zmyslom je plniť Vaše priania týkajúce sa nehnuteľností. Nechceme odvádzať prácu, s ktorou budete spokojní, chceme odvádzať prácu, z ktorej budete nadšení. Snažíme sa preto, aby všetky naše služby boli maxximalne osobne. Sme totiž presvedčený, že "ľudia nerobia Biznis so spoločnosťami, ľudia robia Biznis s ľuďmi". Či už Chcete predať, kúpiť či prenajať nehnuteľnosť, môžete si byť istý že urobíme pre Vás maxximum, aby sme spoznali Vaše realitné potreby.

 • Dohodneme Vám najlepšie podmienky na trhu - hypotekárne centrum

  Dohodneme Vám najlepšie podmienky na trhu - hypotekárne centrum

  Hľadáte najlacnejšiu hypotéku na trhu? My Vám ju garantujeme. Najlacnejšie hypotéka znamená výber najlepšie a najlacnejšie varianty pre Váš konkrétny prípad financovania nehnuteľnosti. Porovnáme ponuky všetkých hypotekárnych bánk, len tak môžete mať istotu najlepšieho výberu najlacnejšie hypotéky.
  Najlacnejšie hypotéka - s nami zaručene ušetríte. A ZADARMO

 • Reality s ľudskou tvárou

  Reality s ľudskou tvárou

  a maxximalné nasadenie pre naších klientov :-)
  Prídite sa presvedčiť

1 2 3
Vyhľadávanie
V ponuke je 12 nehnuteľností.

Hypotéka

    Pokiaľ si chcete kvalitne a správne vybrať najvhodnejší typ finanacovania z ponúk jednotlivých bánk je pre Vás výhodnejšie využiť služby hypotekárneho makléra ako navštevovať jednotlivé banky či sporiteľne a individuálne hľadať optimálne riešenie. Pre správny výber vhodného typu úveru je dôležité porovnanie a analýza Vašich možností. Hypotekárny maklér GEPARD FINANCE Vám bezplatne spracuje kompletnú analýzu a predloží Vaše možnosti na získanie úveru, čím Vám preukázateľne ušetrí čas, peniaze a mnoho administratívnych úkonov. S najväčšou pravdepodobnosťou Vám navrhne lacnejšie a kvalitnejšie riešenie ako by Vám poskytli priamo v banke vo svojich pobočkách. A tato služba je pre všetkých našich klientov ZADARMO.

Bližšie informacie v Realitnej Kancelárii MAXXIMA

 

Čo je hypotéka?

    Hypotéka je jednoduchá a moderná cesta k zariadeniu alebo zlepšeniu vlastného bývania, s minimálnymi alebo dokonca žiadnymi vlastnými prostriedkami, bez preukazovania príjmu a bez pomoci ďalších osôb (ručiteľov apod.). Za dobu jej poskytovania na našom trhu už zdomácnela a postupom času pomohla veľkému množstvu záujemcov realizovať predstavy o bývaní. Dnešná hypotéka sa viacej priblížila bežným ľuďom a stala sa jedným z pilierov financovania vlastného bývania. Jedným z dôvodov jej stále stúpajúcej popularity je ako dostupnosť (ďaleko menej prísnejšie hodnotenie bonity klienta ako bolo na začiatku jej poskytovania) tak aj nízke úrokové sadzby.

    Hypotékou je myslený úver, ktorý je poskytnutý bankou a je zaistený záložným právom k nehnuteľnosti, ktorá sa vždy musí nachádzať na území SR.
Zákon o dlhopisoch, ktorý upravuje poskytovanie hypotekárnych úverov ponúka aj možnosť zaistiť úver záložením nehnuteľnosti, nachádzajúcej sa mimo území SR, čo však naše banky zatiaľ neponúkajú.

Úver môže byť použitý na veľkú škálu investícií do nehnuteľnosti, teda účelovo.

Môže byť tiež použitý celkom ľubovoľne, bez tzv. preukazovania účelovosti. Takému úveru sa hovorí Americká hypotéka, alebo bezúčelová hypotéka.

Hypotekárny úver je splácaný pravidelnými splátkami podľa dohodnutého kalendára. Najčastejšou variantou sú pravidelné mesačné anuitné splátky, ktorými platíte úroky a aj umorujete požičanú čiastku.

Po celú dobu trvania úveru ste stále majiteľom nehnuteľnosti, financujúca banka tu má iba záložné právo, ktoré pochopiteľne zaniká po úplnom splatení hypotéky.
Hypotéka Vám nijako neobmedzuje užívanie nehnuteľnosti. Iba prostredníctvom záložného práva zabraňuje jej prevodu a banka si tak chráni svoju nesplatenú pôžičku

 

Najdeme vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU