• MAXXIMA Realitná kancelária a hypotekárne centrum

  MAXXIMA Realitná kancelária a hypotekárne centrum

  Našu realitnú prácu robíme s láskou jej zmyslom je plniť Vaše priania týkajúce sa nehnuteľností. Nechceme odvádzať prácu, s ktorou budete spokojní, chceme odvádzať prácu, z ktorej budete nadšení. Snažíme sa preto, aby všetky naše služby boli maxximalne osobne. Sme totiž presvedčený, že "ľudia nerobia Biznis so spoločnosťami, ľudia robia Biznis s ľuďmi". Či už Chcete predať, kúpiť či prenajať nehnuteľnosť, môžete si byť istý že urobíme pre Vás maxximum, aby sme spoznali Vaše realitné potreby.

 • Dohodneme Vám najlepšie podmienky na trhu - hypotekárne centrum

  Dohodneme Vám najlepšie podmienky na trhu - hypotekárne centrum

  Hľadáte najlacnejšiu hypotéku na trhu? My Vám ju garantujeme. Najlacnejšie hypotéka znamená výber najlepšie a najlacnejšie varianty pre Váš konkrétny prípad financovania nehnuteľnosti. Porovnáme ponuky všetkých hypotekárnych bánk, len tak môžete mať istotu najlepšieho výberu najlacnejšie hypotéky.
  Najlacnejšie hypotéka - s nami zaručene ušetríte. A ZADARMO

 • Reality s ľudskou tvárou

  Reality s ľudskou tvárou

  a maxximalné nasadenie pre naších klientov :-)
  Prídite sa presvedčiť

1 2 3
Vyhľadávanie
V ponuke je 12 nehnuteľností.

Kariéra

Hľadáme tých správnych ľudí do nášho tímu.


Chcete sa stať maklérom

 

 • Hľadáme ľudí, ktorí sú ochotní pracovať samostatne a zodpovedne.
 • Hľadáme ľudí, ktorí hľadajú primeranú plácu sa svoju prácu.
 • Hľadáme ľudí, ktorí sú ochotní akceptovať systém a pracovať v ňom.
 • Hľadáme ľudí, ktorí majú vysoké ambície a chcú viac, ako iba predávať reality a pritom nemusia byť iba z odboru realít.
 • Hľadáme ľudí, ktorí radi komunikujú s ľuďmi.


Pre koho je práca realitného makléra vhodná ?


Pre nezávislých, mlado mysliacich, aktívnych, dravých ľudí, ochotných urobiť vždy pre klienta viac ako očakáva! Pre ľudí, ktorý nepoznajú slová „nedá sa“ . Pre ľudí ktorý sú schopní zobrať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk a nechcú sa spoliehať na druhých. Pre tých, pre ktorých práca v realitách nie je práca, ale vášeň a majú ju radi. Pre tých, ktorí chápu, že peniaze sú odmenou za vykonanú prácu a koľko ich zarobíte, závisí iba od vás!

 


Keď ste sa rozhodli že toto by mohlo byt pre vás to pravé  a začali ste uvažovať nad spoluprácou s nami, jednoducho nám zavolajte, dohodneme si nezáväzné stretnutie, porozprávame sa a možno sa dohodneme na možnej spolupráci.

 Ak sa necítite na prácu realitného makléra, alebo ju nemôžete vykonávať z rôznych dôvodov naplno, pridajte sa k „priateľom a fanúšikom Realitnej Kancelárii MAXXIMA“ a my Vás za vaše tipy na predaj nehnuteľností, ktoré nám dáte, ihneď po ich predaji odmeníme!
 „Robíme reality s ľudskou tvárou“


Mgr.art. Rastislav Šoltýs
0907221541